Repertuar Małych Form Tetralnych/Galeria

 

 

REPERTUAR MAŁYCH FORM TEATRALNYCH.pdf. - oferta pdf do pobrania

 

Małe Formy Teatralne Teatru Muzycznego AJ Project skierowane są dla dzieci żłobkowych i przedszkolnych. Mają na celu przygotowanie i zachęcenie Młodego Widza do odbioru spektakli ze scen teatralnych: uczą właściwych postaw i reakcji, ukazują najmłodszym kulisy scenografii i pracę aktorów. Jest to niezwykle ważne, szczególnie w przypadku dzieci żłobkowych, które zwyczajnie boją się teatru jako czegoś absolutnie nowego. Nasze propozycje teatralne pozwalają im zapoznać się z bohaterami przedstawień w sposób dostosowany do wieku, wrażliwości i rozumienia świata dziecka. Kolejne spotkanie wprowadza nowy element zapoznawczy, dzięki czemu świat sceny jest dla dzieci coraz bardziej przyjazny. Nasi aktorzy wykazują się dużą subtelnością wyrazu: gestu, modulacji głosu, odpowiedniego ruchu scenicznego. Każdy spektakl jest grany tak, jak pozwala na to publiczność, jest po prostu nowy, inny. Interreakcja pozwala stworzyć wyważony kontakt z widzem jednak kontrolowany przez aktora, by przekazać właściwą treść poprzez ustalone zasady. Spektakle są autorskie, muzyczne (nasi aktorzy są śpiewający) i przekazują ponadczasowe wartości moralne i społeczne. Jednym słowem mają na celu mądrą zabawę i rozrywkę, wykorzystując narzędzia jakimi dysponuje teatr.

Wszystkie te elementy pracy pozwalają nam proponować przedstawienia wyjątkowe, które stwarzają piękne relacje z widzem, również po spektaklu. Mając do dyspozycji ogromną wrażliwość dzieci, ich szczerość i prawdziwe zaangażowanie, nie możemy określić swojej pracy jedynie jako artystycznej pracy scenicznej. Widząc efekty jakie daje dam ta piękna wzajemność uświadamiamy sobie wciąż na nowo, spełnianie pewnej misji. Zatrudniamy TYLKO osoby, które są w stanie sprostać tej misji w sposób szczery i otwarty.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>